Široký výber možností dopravy obývacích stien:

 

Obývacie steny a doprava

Obývacie steny a doprava

 

Dopravné je kalkulované pre územie celej SR.

  1. Prevádzkovateľ eshopu disponuje vlastnou autodopravou a tovar je vyskladňovaný z centrálneho skladu v Nižnej na Orave. Tovar sa doručuje na zadanú adresu pred dom/bytový dom, pokiaľ je prístup k nemu po spevnenej komunikácii a nie je obmedzený zákazom vjazdu pre daný typ vozidla.
  2. Doprava kuriérom – platená forma dopravy, cenu za dopravu je 15,- € s DPH pri objednávkach do 450,- € s DPH. Ak je nákup nad 450,- € s DPH, tak je doprava kuriérom zadarmo! Doprava Kuriérom je s dobou dodania do 3 pracovných dní (pokiaľ je tovar v čase objednania v zásobe na centrálnom sklade).
  3. Osobný odber z predajne – táto možnosť dopravy je bezplatná, pri tomto spôsobe nie je možná platba „na dobierku“, za tovar je nutné zaplatiť predom. Po prijatí platby je tovar odosielaný na zvolenú kamennú predajňu.


AKCIA – od 1.2.2018 do 31.12.2019 pri objednávkach do 249,99 € s DPH cena dopravy 6,- € s DPH, pri objednávkach nad 250,- € s DPH je doprava zadarmo.

Pri objednávkach prijatých do štvrtka 12:00 hod. a voľbe „doručenie v sobotu“ vám bude tovar doručený v sobotu toho týždňa, kedy bola objednávka vytvorená – tovar, ktorý je skladom. Pri tovare, ktorý nie je skladom, prípadne je na objednávku, vám bude tovar doručený hneď prvú sobotu po naskladnení. Pri objednávkach prijatých vo štvrtok po 12:00 hod. a voľbe „doručenie v sobotu“ vám bude tovar doručený v sobotu nasledujúceho týždňa. Služba „doručenie v sobotu“ je spoplatnená sumou 6 € s DPH.

V poplatku za dopravu nie je kalkulovaná vynáška do bytu/domu.