Vytvorili sme tento prehľadný katalóg obývacích stien pre univerzálne použitie katalógovou formou, kde si vyberiete hlavne a najmä vizuálne!

 

Obývacie steny na tejto stránke ponúka stabilná a overená súkromná spoločnosť TEMPO KONDELA s. r. o., ktorá sa od roku 2003 venuje obchodnej činnosti v oblasti predaja nábytku a bytových doplnkov. V súčasnosti v spoločnosti pracuje spolu 235 zamestnancov a obchodná činnosť sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku a bytových doplnkov.

Spoločnosť prevádzkuje aj 22 vlastných maloobchodných (kamenných) predajní pod značkou TEMPO-KONDELA NÁBYTOK a okrem toho v rámci veľkoobchodu zásobuje svojim sortimentom 230 partnerských predajní nábytku v SR a ďalších 260 predajní nábytku v ČR. Tým, že má vlastné kamenné predajne na Slovensku a partnerské predajne po celej SR a ČR, väčšina tovaru v e-shope je v zásobe na sklade a nie u dodávateľov. Týmto sa jasne odlišuje od väčšiny ostatných e-shopov „garážového“ typu, ktoré len sprostredkovávajú nákupy.

Zavedenie systému manažmentu kvality, ako aj stále a nekompromisné dodržiavanie požiadaviek právnych predpisov, je dôležitým nástrojom pre dosahovanie stabilnej kvality tovaru a služieb, udržiavanie okruhu stálych zákazníkov a získavanie nových zákazníkov tejto firmy.

V ponuke eshopu okrem obývacích stien nájdete aj širokú škálu nábytku a bytových doplnkov. Veľkému záujmu sa teší napríklad oddelenie čalúneného nábytku. Okrem čalúnených sedacích súprav v koži aj látke nájdete u nás zaujímavú ponuku multifunkčných pohoviek, ktoré sú zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny. Prekvapia dizajnom a atraktívnou cenou. Ponúkame aj jedálenské zostavy, obývacie steny, kuchyne a stoličky.